phone

8 687 74101

tooltip
clock

Vertikalus apželdinimas

Žalioji siena – tai augalų auginimo būdas vertikalioje plokštumoje. Europoje išpopuliarėjo paskutiniais dešimtmečiais, kylant nekilnojamo turto kainoms, kuomet horizontalūs plotai tapo didele prabanga.Žmonijai būdinga gyventi gamtos apsuptyje, to pasekoje ir kilo idėja apželdinti vertikalias plokštumas.Pradininkais galima laikyti Rytų pusrutulio (Singapūras,Tailandas ir kt.) kraštus, kur gėlėms ir gyvenamąjai aplinkai skiriamas ypatingas dėmesys.
Europoje šioje srityje dirba švedų, prancūzų, olandų specialistai. Kiekvienas jų turi sukūręs savo metodikas ir konstrukcijas.
Siūlome  amerikiečių sukurtą ir plačiai pasaulyje naudojamą metodiką ir konstrukcijas. Jų esmę sudaro ant plastikinio skydo tvirtinama speciali medžiaga, į kurią sodinami augalai.
Žaliosios sienos gali būti įrengiamos tiek lauke, tiek patalpose.
Įrengiant žaliąją sieną patalpose, labai svarbus veiksnys sėkmingam augalų vegetavimui yra apšvietimas, todėl būtina įrengti ne mažesnį kaip 1000Lux apšvietimą. Pagal skleidžiamą spektrą, tinkamiausi yra metalo-halogeniniai šviestuvai.
Laistymo-drėkinimo sistemą sudaro išvedžiojami vamzdeliai su kapiliarais. Laistymas pilnai kompiuterizuotas, įsijungia automatiškai nustatytu rėžimu. Valdymo spinta yra nedidelė ir gali būti įrengta bet kokioje patogioje vietoje.

Norint  gauti daugiau informacijos, prašome kreiptis nurodytais kontaktais.